Diyarbakır Surları

 12

 Halil

 Abdest Alma Vakti

 01

Bizden Haberler

Renkli Dünyalar-PANAYIR Fotoğraf Albümü Yayınlandı...Renkli Dünyalar-PANAYIR Fotoğraf Albümü Yayınlandı...Renkli Dünyalar-PANAYIR Fotoğraf Albümü Yayınlandı...Renkli Dünyalar-PANAYIR Fotoğraf Albümü Yayınlandı...E-Bülten
E-posta :
Çalışıyor...
Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
Site İstatistikleri
Online :
Bugün Gelen :
17 
 
Toplam Ziyaretçi :
154219 
 
Mehmet DAĞMehmet DAĞ-AFIAP


İnsan ve sosyal yaşam ağırlıklı fotoğraflar çekiyor.


İlk kişisel sergisini 2008 yılında Bursa’da açtı.Bu sergide; farklı hayatları belgelemek, ve insanların dünyayı algıladıkları pencereleri çoğaltmak amacıyla iki ayrı bakışı birarada gösteren, Bursa'da yaşanan farklı iki dünyaya ait izlenimleri 'Eskici Pazarı' ve 'Kömür Karası' isimli iki portfolyo halinde izleyicilere sundu.


Engelli çocuklara yüzme ve dalış becerileri kazandırmakla ilgili bir çalışmanın fotoğraflarından oluşan ‘Dalmak Özgürlüktür-2009’ adlı ikinci sergisi 2009 yılında Bursa,İstanbul ve Ankara’da sergilendi.


Büyük kentlerin küçük kasabalarında ve küçük kentlerde kurulan kaybolmaya yüz tutmuş panayırlardan,panayır insanlarının renkli dünyalarından fotoğrafların sergilendiği 'Renkli Dünyalar-PANAYIR' adlı üçüncü sergisi 2010 yılında Bursa'da,2011 yılında İstanbul’da sergilendi.


Fotoğrafları yurtiçi ve yurtdışındaki yarışmalarda başarı ödülleri ve sergilemeler aldı.


Ayrıca karma sergilere katıldı ve fotoğraf gösterileri yaptı.


Uluslararası Fotoğraf Federasyonu patronajlı yarışmalardaki ödüllerinden dolayı, 2010 yılında FIAP tarafından AFIAP ünvanı ile ödüllendirildi.


GSM : 0 532 521 66 91


e-mail : mehmetdag@mynet.com?>
evden eve evden eve nakliyat evden eve nakliye evden eve tasima evden eve nakliyat firmalari
?>
evden eve evden eve nakliyat evden eve nakliye evden eve tasima evden eve nakliyat firmalari